Žádná položka

Vybavení moto dílny

Kromě cestování na motorce byste neměli opomínat ani její pravidelnou údržbu. Občas se také stane, že píchnete nebo se něco porouchá. S něčím si určitě hravě poradíte sami. Vybavte se potřebným nářadím a dalšími doplňky, které vám poslouží k drobným opravám nebo potřebné péči o zevnějšek motocyklu. Ve vaší moto dílně oceníte různé pomocníky, pomocí kterých si poradíte se závadami i údržbou.

Potřebné nářadí

Pro drobné opravy, které vás na cestách nebo v dílně potkají, se vám bude hodit nářadí pro motorkáře. Ve vaší výbavě do moto dílny by neměly chybět klíče a inbusy. Vhod vám přijde i měřič tlaku v pneumatikách. Kompletní výbavu základního nářadí také pořídíte v praktických sadách. 

Kdo je připraven, není překvapen. I na cesty se můžete vybavit drobným nářadím v cestovní sadě, díky které vás tak ani během vašich vyjížděk žádná závada nerozhodí. V setu najdete šroubováky, kleště, bity, gola nástavce a inbusové klíče. 

Něco pro drobné opravy pneumatik

Zrovna, když se to nejméně hodí, zjistíte, že jste píchli. Co teď? Pokud s sebou budete mít opravnou sadu a na lepení pneumatik, budete mít z poloviny vyhráno. Vhod vám přijde také cestovní set na defekty, pomocí kterého rychle a snadno opravíte píchlou pneumatiku. Brzy tak budete moci znovu pokračovat v bezstarostné jízdě. Praktické balení opravného setu se vejde do každé brašny.

Stojany a zvedáky

Potřebujete vyměnit olej, prohlédnout spodek motorky nebo ji dokonale zbavit všech nečistot? Pro lepší přístup k určitým částem se vám bude hodit stojan a zvedák motorky. Ten vám usnadní údržbu nebo opravu vašeho stroje. 

Nabíjení

Vyrazili jste na cesty a kiksla vám baterka? Nevadí, s univerzální nabíječkou baterií ji hravě během chvilky nahodíte.

Pořiďte si praktické vybavení do vaší motorkářské dílny a na cesty. Drobné závady vás tak nezaskočí, protože budete připraveni.