Ve čtvrtek 28. 9. a v sobotu 30. 9. bude naše prodejna uzavřena. 

Žádná položka

Vybavení moto dílny

Kromě cestování na motorce byste neměli opomínat ani její pravidelnou údržbu. Občas se také stane, že píchnete nebo se něco porouchá. S něčím si určitě hravě poradíte sami. Vybavte se potřebným nářadím a dalšími doplňky, které vám poslouží k drobným opravám nebo potřebné péči o zevnějšek motocyklu. Ve vaší moto dílně oceníte různé pomocníky, pomocí kterých si poradíte se závadami i údržbou.

Potřebné nářadí

Pro drobné opravy, které vás na cestách nebo v dílně potkají, se vám bude hodit nářadí pro motorkáře. Ve vaší výbavě do moto dílny by neměly chybět klíče a inbusy. Vhod vám přijde i měřič tlaku v pneumatikách. Kompletní výbavu základního nářadí také pořídíte v praktických sadách. 

Kdo je připraven, není překvapen. I na cesty se můžete vybavit drobným nářadím v cestovní sadě, díky které vás tak ani během vašich vyjížděk žádná závada nerozhodí. V setu najdete šroubováky, kleště, bity, gola nástavce a inbusové klíče. 

Něco pro drobné opravy pneumatik

Zrovna, když se to nejméně hodí, zjistíte, že jste píchli. Co teď? Pokud s sebou budete mít opravnou sadu a na lepení pneumatik, budete mít z poloviny vyhráno. Vhod vám přijde také cestovní set na defekty, pomocí kterého rychle a snadno opravíte píchlou pneumatiku. Brzy tak budete moci znovu pokračovat v bezstarostné jízdě. Praktické balení opravného setu se vejde do každé brašny.

Stojany a zvedáky

Potřebujete vyměnit olej, prohlédnout spodek motorky nebo ji dokonale zbavit všech nečistot? Pro lepší přístup k určitým částem se vám bude hodit stojan a zvedák motorky. Ten vám usnadní údržbu nebo opravu vašeho stroje. 

Nabíjení

Vyrazili jste na cesty a kiksla vám baterka? Nevadí, s univerzální nabíječkou baterií ji hravě během chvilky nahodíte.

Pořiďte si praktické vybavení do vaší motorkářské dílny a na cesty. Drobné závady vás tak nezaskočí, protože budete připraveni.