Žádná položka

Chrániče na motorku

Zdraví máme jen jedno, a proto bychom o něj měli pečovat. Během jízdy na motorce je důležitá především bezpečnost cestujících. Zvyšte i vy vaši bezpečnost během jízdy na motorce a vybavte se k tomu určenými doplňky. Kromě povinné helmy se můžete vybavit i dalšími pomocníky v podobě chráničů. Díky nim zvýšíte vaši bezpečnost během jízdy na motorce. Především předejdete nepříjemným zraněním a dalším důsledkům způsobených případnou nehodou nebo pádem. Vybavte se šikovnými chrániči, kteří vám dodají větší pocit bezpečí a potřebnou ochranu během jízdy. Investujte do vašeho zdraví a před jízdou na motorce poskytněte vašemu tělu ochranu v podobě chráničů. Zaměřte se na konkrétní partie nebo na kompletní ochranu celého těla.

Dokonalá ochrana páteře

Z nehod na motorce bývají mnohdy ošklivé úrazy. Těm se dá předejít nejen pomalou a bezpečnou jízdou, ale také použitím nejrůznějších ochranných prvků. Jedním z nich je i chránič zad a páteře do bundy. Ten poskytne potřebnou ochranu vašim zádům a páteři, která je náchylná k nepříjemným zraněním. Chránič se snadno přizpůsobí každému vašemu pohybu a jeho nošení je komfortní. Je kompatibilními se všemi moto oděvy. Dbejte na vaši bezpečnost během jízdy na motorce a vybavte se kvalitními chrániči pro ochranu vašeho těla během případné nehody.

Něco na ochranu loktů a kolen

Dopřejte vašim loktům a kolenům potřebnou a důležitou ochranu pomocí speciálních chráničů. Ty jsou vyrobeny z přizpůsobivého materiálu, který vám během jízdy poskytne žádoucí komfort a pohodlí. Vaše kolena a lokty tak budou chráněny proti odření nebo jiným zraněním během nehody nebo pádu.

Chránič těla

Předejděte fatálním následkům nehody. Pro kompletní ochranu vašeho těla si můžete pořídit chránič celého těla. Ten dokonale ochrání partie jako je páteř, hruď, ramena, lokty a předloktí.